Het gaat nu dan toch echt gebeuren...

Eerste fase

De eerste fase van de verbouwing van ons dorpshuis gaat van start. Kozijnen en ramen worden vervangen door kunststof exemplaren, voorzien van dubbel glas. Leenhouts’ Aannemings-Bedrijf b.v. zal in week 44/45 (eind oktober/begin november) starten met de werkzaamheden.

Beperken overlast

Uiteraard wordt er alles aan gedaan om de overlast zo beperkt mogelijk te houden.
Omwonenden zullen voornamelijk ‘werk’-geluiden horen als zagen, boren en slopen. De huurders zullen met een rolsteiger rekening moeten houden aan de binnenzijde en eventueel wat extra stof. Wat de aannemer betreft kan iedereen gewoon gebruik blijven maken van het dorpshuis. Wel zal er zichtbaar zijn dat er gewerkt wordt.

Als alles volgens planning verloopt, zal alles na ongeveer drie weken klaar zijn.