Ontwikkelingen en nieuwe tarieven dorpshuis

De eerste vernieuwingen zijn al klaar in het dorpshuis. Hoewel de steigers aan de buitenkant nog niet weg zijn, binnen is het behaaglijk warm, de muur aan de raamzijde heeft ook een mooi nieuw verfje en vensterbanken! Bij de achteringang is de hele deurpartij vervangen. We wachten met smart op de nieuwe sleutels, dan kunnen we die deur ook weer gebruiken. De gebruikers van weleer zijn ook weer terug. De dansles maakt het elke donderdagavond weer heel gezellig en de dorpsbieb is ook weer van de partij. Als beheersstichting hebben we een besluit genomen over de tarieven voor het komende jaar. Dit besluit houdt in, dat de tarieven niet zijn verhoogd, maar ze zijn wel duidelijk: jaarlijks zullen we ze in januari in de Kerkje Koerier publiceren.

 TARIEVEN DORPSHUIS WATERLANDKERKJE 2018

Vastgesteld op 22 januari 2018

Tijd 

tarief 

Hele dag incl. avond  

incl. ochtend erna en/óf avond tevoren 

 120,-- 

Dagdeel (per ochtend, per middag, per avond) 

 30,-- 

Uur  

€ 6,-- 

Kortingen en borg 

Clubs van buiten het dorp of particulieren, clubs die entree heffen, bruiloften, begrafenissen, feesten, reünies. 

100% tarief 

Structurele organisaties t.b.v. de leefbaarheid van ons dorp ‘door het dorp voor het dorp’, zoals Dorpsraad, Dorpsbieb, Sinterklaas, Halloween, Nacht van ‘t kerkje, laatNieuwjaarsreceptie,  

gratis 

Dorpsbewoners die huren  

20% korting op tarief 

Dorpsbewoners voor dorpsbewoners incidenteel zoals filmavond 

50% korting op tarief 

Borg  

Per situatie te bepalen door bestuur